Publications Office of the EU
Iċ-Ċekja-Čáslav: Xogħol tal-kostruzzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iċ-Ċekja-Čáslav: Xogħol tal-kostruzzjoni

  • Aġġudikat
    28/06/2021
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Město Čáslav
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,950,000.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,817,165.98 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Předmětem zadávacího řízení je provedení díla, kterým se rozumí: úplné a bezvadné provedení všech stavebních a montážních prací, vč. příslušné inženýrské činnosti, stejně jako všech souvisejících prací a činností, za účelem provedení rekonstrukce hlavního sálu budovy Dusíkova divadla ve městě Čáslav.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
2,950,000.00
Valur kuntrattwali finali
5,817,165.98 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: PWB stavby, s.r.o.
Indirizz postali: Černý Most, Ocelkova 643/20
Belt: Praha
Kodiċi postali: 198 00
Pajjiż: CZE

Isem uffiċjali: PWB stavby s.r.o.
Indirizz postali: Černý Most, Ocelkova 643/20
Belt: Praha
Kodiċi postali: 19800
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.