Publications Office of the EU
Franza-Vannes: Servizzi tat-trasmissjoni tal-telefon u tad-data - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Vannes: Servizzi tat-trasmissjoni tal-telefon u tad-data

  • Ippubblikat
    15/04/2022
  • Skadenza
    19/05/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    19/05/2022
  • Aġġudikat
    10/08/2022
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
departement du morbihan
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRH04 Morbihan
Post tax-xerrej
NUTS code: FRH04 Morbihan
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
64210000 Servizzi tat-trasmissjoni tal-telefon u tad-data
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,200,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,400,000.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

l'Appel d'offres ouvert a pour objet la fourniture des services de communications électroniques pour le Conseil Départemental du Morbihan. Il couvre le périmètre suivant : les abonnements et communications de téléphonie fixe, les terminaux mobiles, le SAV et les prestations associées, les liaisons internet

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: departement du morbihan
Indirizz postali: 2 rue de Saint Tropez CS 82400
Belt: Vannes
Kodiċi NUTS: FRH04
Kodiċi postali: 56009
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: http://morbihan.fr
Elettronika permezz ta’:
https://marches.megalis.bretagne.bzh
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
19/05/2022 14:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.