Publications Office of the EU
Franza-Montpellier: Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Montpellier: Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor

  • Ippubblikat
    02/06/2020
  • Skadenza
    06/07/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    06/07/2020
  • Aġġudikat
    19/08/2020
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
CHU de Montpellier
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRJ22 Aveyron
Post tax-xerrej
NUTS code: FRJ13 Hérault
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
100,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
94,320.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
20A0097
Deskrizzjoni

Entretien des espaces verts du CH et de l'EHPAD de Millau.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=582213&orgAcronyme=x7c
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
06/07/2020 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
100,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
94,320.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Société Id Verde
Indirizz postali: Agence de Bozouls, ZA Les Calsades
Belt: Bozouls
Kodiċi postali: 12340
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.