Publications Office of the EU
SI-Ljubljana: Riċevituri tat-televiżjoni u tar-radjo, u apparat tar-reġistrazzjoni tal-ħoss u tal-video jew tar-riproduzzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

SI-Ljubljana: Riċevituri tat-televiżjoni u tar-radjo, u apparat tar-reġistrazzjoni tal-ħoss u tal-video jew tar-riproduzzjoni

  • Aġġudikat
    28/06/2011
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
32300000 Riċevituri tat-televiżjoni u tar-radjo, u apparat tar-reġistrazzjoni tal-ħoss u tal-video jew tar-riproduzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
391,600.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
391,600.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
JN-B0466
Deskrizzjoni

Nakup motoriziranih teleskopov za studijske luči.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
391,600.00
Valur kuntrattwali finali
391,600.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: KSL - studio d.o.o.
Indirizz postali: Celovška cesta 172
Belt: Ljubljana
Kodiċi postali: 1000
Pajjiż: SVN
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.