Publications Office of the EU
Spanja-Madrid: Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Madrid: Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ

  • Ippubblikat
    05/04/2022
  • Skadenza
    03/05/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    03/05/2022
  • Aġġudikat
    03/06/2022
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Ineco-Presidencia
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES300 Madrid
Post tax-xerrej
NUTS code: ES300 Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,200,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
917,115.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
20220128-00060
Deskrizzjoni

Servicios de apoyo a la transformación y mejora de infraestructuras de sistemas TI.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Ineco-Presidencia
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: A28220168
Indirizz postali: Paseo de la Habana, 138
Belt: Madrid
Kodiċi NUTS: ES300
Kodiċi postali: 28036
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Ineco-Presidencia
Indirizz prinċipali: http://www.ineco.com
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
03/05/2022 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
2,200,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
917,115.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: DXC Technology Servicios España S.L.U.
Indirizz postali: Calle Jose Echegaray 8
Belt: Las Rozas, Madrid
Kodiċi postali: 28232
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.