Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Bukarest: Servizzi ipprovduti minn awturi, kompożituri, skluturi, artisti tad-divertiment u artisti individwali oħrajn - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Rumanija-Bukarest: Servizzi ipprovduti minn awturi, kompożituri, skluturi, artisti tad-divertiment u artisti individwali oħrajn

  • Aġġudikat
    18/12/2020
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Muzeul Național al Satului „Dimitrie Gusti"
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO321 Bucureşti
Post tax-xerrej
NUTS code: RO321 Bucureşti
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
92312200 Servizzi ipprovduti minn awturi, kompożituri, skluturi, artisti tad-divertiment u artisti individwali oħrajn
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
750.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
750.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Cesiunea neexclusiva de drepturi patrimoniale conexe dreptului de autor asupra continutului operei audiovizuale conceputa si prezentata in cadrul actiunii „Am venit sa colindam Florile dalbe. Datini, obiceiuri, traditii de Craciun si Anul Nou. Ateliere de creatie Ucenicii lui Mos Craciun” organizata de Muzeul National al Satului „Dimitrie Gusti” in perioada 19-20 decembrie 2020.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
750.00
Valur kuntrattwali finali
750.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Tanaselea Florin-Irinel
Indirizz postali: Șoseaua Unirii nr. 144, bl. 2F, sc. A, et. 4, ap. 14
Belt: Balotești
Kodiċi postali: 077015
Pajjiż: ROU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.