Publications Office of the EU
il-Portugall-Angra do Heroísmo: Gasijiet għal skopijiet mediċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Portugall-Angra do Heroísmo: Gasijiet għal skopijiet mediċi

  • Ippubblikat
    10/03/2023
  • Skadenza
    05/04/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    06/04/2023
  • Aġġudikat
    19/04/2023
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Post tax-xerrej
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
24111500 Gasijiet għal skopijiet mediċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
527,502.14 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
527,501.18 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
21/0001/2023
Deskrizzjoni

Fornecimento de Gases Medicinais ao Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, EPER

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 512105030
Indirizz postali: Canada do Breado
Belt: Angra do Heroísmo
Kodiċi NUTS: PT200
Kodiċi postali: 9700-049
Pajjiż: PRT
Persuna ta' kuntatt: Aida Bettencourt
Indirizz prinċipali: www.hseit.pt
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
06/04/2023 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
527,502.14 EUR
Valur kuntrattwali finali
527,501.18 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: AIR LIQUIDE Medicinal, SA
Indirizz postali: Rua Dr. António Loureiro Borges, nº 4, 3º piso
Belt: Algés
Kodiċi postali: 1495-131
Pajjiż: PRT
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.