Publications Office of the EU
is-Slovakkja-Banská Štiavnica: Servizzi ta' assigurazzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

is-Slovakkja-Banská Štiavnica: Servizzi ta' assigurazzjoni

  • Ippubblikat
    05/09/2023
  • Skadenza
    02/10/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    02/10/2023
  • Aġġudikat
    14/05/2024
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Slovenské banské múzeum
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66510000 Servizzi ta' assigurazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
267,823.33 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
217,084.12 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
3/2023
Deskrizzjoni

Is-suġġett tal-kuntratt huwa l-assigurazzjoni tal-proprjetà u l-assigurazzjoni tar-responsabbiltà ġenerali għal perjodu ta’ erba’ snin (48 xahar). Id-definizzjoni dettaljata tas-suġġett tal-kuntratt tikkonsisti fil-Parti B. Deskrizzjoni tas-suġġett tal-kuntratt.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://evo.isepvo.sk/evoportal/vyhladavanie-zakaziek/detail/480738
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
02/10/2023 15:05
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
267,823.33 EUR
Valur kuntrattwali finali
217,084.12 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group
Indirizz postali:
Belt: Bratislava
Kodiċi postali: 811 05
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.