Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Koblenz: Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn għall-istallazzjonijiet mekkaniċi u elettriċi għall-bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Koblenz: Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn għall-istallazzjonijiet mekkaniċi u elettriċi għall-bini

  • Ippubblikat
    20/09/2022
  • Skadenza
    20/10/2022
  • Illum
    06/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Kreisverwaltung Mayen-Koblenz
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEB17 Mayen-Koblenz
Post tax-xerrej
NUTS code: DEB17 Mayen-Koblenz
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71321000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn għall-istallazzjonijiet mekkaniċi u elettriċi għall-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
250,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
6
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Mit dem DigitalPakt I Schulen stellt der Bund Fördermittel zum Ausbau der digitalen Infrastruktur zur Verfügung. Der Landkreis Mayen- Koblenz als Schulträger beabsichtigt die Schulen mit einer zeitgemäßen digitalen Bildungs- Infrastruktur auszustatten. Die technische Planung für ca. 230 Klassenräume in 6 Schulen wird in einzelnen Losen vergeben. Mit der Ausführung soll in den Sommerferien 2023 begonnen werden.
Um einen Förderantrag einreichen zu können, wurde für jede Schule bereits eine Bestandsanalyse mit Kostenberechnung durch einen Fachplaner erstellt. Das Investitionsvolumen der Maßnahme wurde auf diesem Wege ermittelt. Auf den Ergebnissen der Leistungsphasen 1-3 nach §55 HOAI muss die anstehende Ausführungsplanung aufgebaut werden.
Eine Überarbeitung der technischen Ausstattung ist für alle bestehenden Unterrichtsräume geplant. Die Klassen- und Fachräume werden an die Empfehlung des Landes für "digitale Klassenzimmer" angepasst, um ein digitales Arbeiten im Unterricht zu fördern. Für jeden Klassenraum ist eine identische standardisierte Versorgung vorgesehen.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Kreisverwaltung Mayen-Koblenz
Indirizz postali: Bahnhofstr. 9
Belt: Koblenz
Kodiċi NUTS: DEB17
Kodiċi postali: 56068
Pajjiż: DEU
Indirizz prinċipali: www.kvmyk.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.