Publications Office of the EU
Franza-Fourques: Servizzi ta' l-arkitettura u dawk relatati - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Fourques: Servizzi ta' l-arkitettura u dawk relatati

  • Ippubblikat
    03/11/2017
  • Skadenza
    30/11/2017
  • Aġġudikat
    14/05/2018
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Commune de Fourques
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRJ15 Pyrénées-Orientales
Post tax-xerrej
NUTS code: FRJ15 Pyrénées-Orientales
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71200000 Servizzi ta' l-arkitettura u dawk relatati
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
290,528.72 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

— Tranche ferme: construction de l'école maternelle avec voirie et parking,
— tranche conditionnelle: construction de l'école élémentaire, d'un terrain de jeux et amélioration de la cantine. Ces 2 tranches doivent in fine constituer un seul et même projet architectural, c'est pourquoi des études et travaux seront réalisés en tranche 1 en vue de la réalisation de la tranche 2. D'autre part, comme indiqué précédemment, le projet devra s'inscrire dans un projet plus global dont le cadre est défini dans le cahier des charges qui sera communiqué aux candidats retenus. L'assiette de travaux estimée pour l'ensemble des 2 phases est de 2 600 000 EUR (H.T.).

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Mairie de Fourques
Indirizz postali: place de la Mairie
Belt: Fourques
Kodiċi NUTS: FRJ15
Kodiċi postali: 66300
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: http://www.midilibre-marchespublics.com/
Elettronika permezz ta’:
http://www.midilibre-marchespublics.com/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Other
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
290,528.72 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: HB More Architectes
Indirizz postali: 9 quai de la Fontaine
Belt: Nimes
Kodiċi postali: 30900
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.