Publications Office of the EU
Spanja-Vitoria-Gasteiz: Żjut tal-gass - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Vitoria-Gasteiz: Żjut tal-gass

  • Ippubblikat
    02/10/2019
  • Skadenza
    07/11/2019
  • Aġġudikat
    28/11/2019
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
TUVISA — Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Post tax-xerrej
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09134000 Żjut tal-gass
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,109,240.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
0.87 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2019-05LT
Deskrizzjoni

Contratación del suministro de gasóleo A para TUVISA.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: TUVISA – Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: A01005230
Indirizz postali: C/ Agirrelanda, 2, bajo
Belt: Vitoria-Gasteiz (Araba/Álava)
Kodiċi NUTS: ES211
Kodiċi postali: 01013
Pajjiż: ESP
Indirizz prinċipali: http://www.vitoria-gasteiz.org
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
2,109,240.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
0.87 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Compañía Española de Petroleos, S. A.
Indirizz postali:
Belt: Madrid
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.