Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Brunswick: Vetturi bil-magna għat-trasportazzjoni ta' anqas minn 10 persuni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Brunswick: Vetturi bil-magna għat-trasportazzjoni ta' anqas minn 10 persuni

  • Ippubblikat
    11/08/2018
  • Skadenza
    20/09/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    23/09/2018
  • Aġġudikat
    13/11/2018
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Braunschweig
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34115200 Vetturi bil-magna għat-trasportazzjoni ta' anqas minn 10 persuni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
264,243.80 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
2018/S 154-352814
Deskrizzjoni

Lieferung von 4 Mannschaftstransportwagen mit der Option auf ein weiteres Fahrzeug

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Stadt Braunschweig
Belt: Braunschweig
Kodiċi NUTS: DE911
Pajjiż: DEU
Persuna ta' kuntatt: Die Angebotsabgabe ist nur elektronisch unter den beiden nachfolgend genannten Internetadressen (http:..) zugelassen. Die direkte Abgabe von Angeboten an die Stadt Braunschweig ist nicht zugelassen
Indirizz prinċipali: http://root.deutsche-evergabe.de/portal/default.aspx?Portal=nds
Elettronika permezz ta’:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/dd8f3a57-93b0-44e1-b03c-86806ee95d5b
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/09/2018 08:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.