Publications Office of the EU
il-Polonja-Białystok: Servizzi ta' l-isptar u dawk relatati magħhom - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Polonja-Białystok: Servizzi ta' l-isptar u dawk relatati magħhom

  • Aġġudikat
    01/07/2023
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Podlaski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL84 Podlaskie
Post tax-xerrej
NUTS code: PL84 Podlaskie
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
85110000 Servizzi ta' l-isptar u dawk relatati magħhom
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
866,106.40 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

OGŁOSZENIE POSTĘPOWANIA W RODZAJU ŚWIADCZENIA PIELĘGNACYJNE I OPIEKUŃCZE W RAMACH OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W ZAKRESIE ŚWIADCZENIA W ZAKŁADZIE PIELĘGNACYJNO-OPIEKUŃCZYM DLA PACJENTÓW WENTYLOWANYCH MECHANICZNIE/OPIEKUŃCZO-LECZNICZYM DLA PACJENTÓW WENTYLOWANYCH MECHANICZNIE NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO Z OKRESEM OBOWIĄZYWANIA UMOWY 01.07.2023 – 30.06.2028

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

85110000 - Servizzi ta' l-isptar u dawk relatati magħhom

85141000 - Servizzi ipprovduti minn personal mediku

85140000 - Servizzi varji tas-saħħa

Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
866,106.40 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI DŁUGOTERMINOWEJ W AUGUSTOWIE
Indirizz postali: I PUŁKU UŁANÓW KRECHOWIECKICH 17
Belt: Augustów
Kodiċi postali: 16-300
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.