Publications Office of the EU
Franza-Paris La Défense: Servizzi artistiċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Paris La Défense: Servizzi artistiċi

  • Ippubblikat
    24/11/2017
  • Skadenza
    08/01/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    08/01/2018
  • Aġġudikat
    20/02/2018
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
e.p.g.d
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Post tax-xerrej
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
92312000 Servizzi artistiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
55,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2017-53
Deskrizzjoni

Le présent accord cadre est non alloti et mono-attributaire. Cet accord-cadre est à prix mixte avec une partie à montant global et forfaitaire (Dpgf) et une partie à prix unitaire sur bons de commandes sans montant minimum annuel mais avec un montant maximum annuel de 15 000 euro(s). Le titulaire a la charge d'assumer la direction artistique de deux expositions, l'une dans l'espace public et l'autre dans un espace fermé appelé Salle des colonnes.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: EPGD
Indirizz postali: Tour Manhattan 5,6 place de l'Iris
Belt: La Défense Cedex
Kodiċi NUTS: FR105
Kodiċi postali: 92095
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: http://www.ladefense.fr/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
08/01/2018 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
55,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Société Molle
Indirizz postali: 33 rue de Crussol
Belt: Paris
Kodiċi postali: 75011
Pajjiż: FRA

Isem uffiċjali: Supporter l'Art
Indirizz postali: 107 avenue Simon Bolivar
Belt: Paris
Kodiċi postali: 75019
Pajjiż: FRA

Isem uffiċjali: Jigsaw
Indirizz postali: 41 bis boulevard Voltaire
Belt: Paris
Kodiċi postali: 75011
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.