Publications Office of the EU
It-tindif tal-bini fuq il-proprjetajiet tal-BSR - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

It-tindif tal-bini fuq il-proprjetajiet tal-BSR

  • Ippubblikat
    07/05/2024
  • Skadenza
    13/06/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    13/06/2024
  • Illum
    04/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Berliner Stadtreinigungsbetriebe (AöR)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE300 Berlin
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90911200 Servizzi tat-tindif ta' bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
1000003351
Deskrizzjoni

l-għan tas-servizz irreklamat mill-Berliner Stadtreinigungsbetriebe (BSR) huwa li jwettaq it-tindif tal-bini f’żewġ lottijiet ta’ madwar 23.500 m² ta’ spazju għall-bini. It-tindif tal-manutenzjoni jinkludi t-tneħħija ta’ ħmieġ differenti fuq l-uċuħ differenti tal-art u tal-ħajt, għamara u faċilitajiet kif ukoll ħġieġ ta’ kull tip fuq il-proprjetajiet infushom. Barra minn hekk, is-servizzi anċillari huma kkummissjonati fil-forma ta’ kuntratt qafas, li għandu jiġi pprovdut fil-lott kuntrattat rispettiv. l-ikkummissjonar speċifiku tas-servizzi anċillari fil-forma ta’ pereżempju tindif bażiku u servizzi addizzjonali temporanji fakultattivi jitwettaq permezz tal-irkupru rispettiv bil-miktub jew bil-forma ta’ test mill-AG. Għad-dettalji tal-forniment tas-servizzi, jekk jogħġbok irreferi għall-Ispeċifikazzjonijiet tal-Offerta Parti C — Speċifikazzjonijiet tal-Offerta, inklużi l-Annessi.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
13/06/2024 10:05
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.