Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Bucuresti: Servizzi relatati mal-kompjuter - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Rumanija-Bucuresti: Servizzi relatati mal-kompjuter

  • Aġġudikat
    16/02/2017
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO321 Bucureşti
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72500000 Servizzi relatati mal-kompjuter
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
7,589,461.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
7,589,461.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni
Mhux disponibbli
Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
7,589,461.00
Valur kuntrattwali finali
7,589,461.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SC Informatica Feroviara SA
Indirizz postali: Str. Garii de Nord nr. 1
Belt: Bucuresti
Kodiċi postali: 010855
Pajjiż: ROU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.