Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Heuchelheim an der Lahn: Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Heuchelheim an der Lahn: Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni

  • Ippubblikat
    06/02/2023
  • Skadenza
    06/03/2023
  • Aġġudikat
    16/06/2023
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Gemeindevorstand der Gemeinde Heuchelheim an der Lahn
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE721 Gießen, Landkreis
Post tax-xerrej
NUTS code: DE721 Gießen, Landkreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
550,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
626,683.55 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Hch - HEUSSEN-2023-0003
Deskrizzjoni

Planungen für Gebäude und Innenräume (Objektplanung), Leistungsphasen 1 bis 9 des § 34 HOAI und Freianlagenplanung, Leistungsphasen 1 bis 9 des § 39 HOAI

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
www.had.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
550,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
626,683.55 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: kplan AG
Indirizz postali: Eiserfelder Straße 316
Belt: Siegen
Kodiċi postali: 57080
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.