Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Neuherberg: Apparat u aċċessorji tal-kompjuter - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Neuherberg: Apparat u aċċessorji tal-kompjuter

  • Ippubblikat
    29/05/2018
  • Skadenza
    25/06/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    25/06/2018
  • Illum
    31/08/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Helmholtz Zentrum München Deutsches Forschungszentrum für Gesundheit und Umwelt (GmbH)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Post tax-xerrej
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
VgV_2018-013
Deskrizzjoni

Gegenstand des vorliegenden Rahmenvertrags ist der Kauf von IT-Hardware gemäß den Vergabeunterlagen.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Helmholtz Zentrum München Deutsches Forschungszentrum für Gesundheit und Umwelt (GmbH)
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: DE 129521671
Indirizz postali: Ingolstädter Landstrasse 1
Belt: Neuherberg
Kodiċi NUTS: DE21H
Kodiċi postali: 85764
Pajjiż: DEU
Persuna ta' kuntatt: Abteilung Einkauf und Materialwirtschaft
Indirizz prinċipali: www.helmholtz-muenchen.de
Elettronika permezz ta’:
www.tender24.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
25/06/2018 12:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.