Publications Office of the EU
Akkwist ta' softwer CAFM - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Akkwist ta' softwer CAFM

  • Aġġudikat
    12/11/2024
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Land Hessen, vertreten durch die Hessische Zentrale für Datenverarbeitung
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE714 Wiesbaden, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72200000 Servizzi ta' konsulenza dwar il-programmizzar tas-software
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,218,756.50 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
VG-3000-2023-0019
Deskrizzjoni

Għal appoġġ u kontroll effiċjenti tal-proċessi tekniċi, infrastrutturali u kummerċjali. Il-Ġestjoni tal-Faċilità/il-Ġestjoni tal-Faċilità għandha tintroduċi sistema CAFM uniformi, standardizzata u mfassla apposta.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Preis
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
4,218,756.50 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: pit - cup GmbH
Indirizz postali:
Belt: Heidelberg
Kodiċi postali: 69115
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.