Publications Office of the EU
Доставка на токови измервателни трансформатори за Ср.Н. 20kV - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Доставка на токови измервателни трансформатори за Ср.Н. 20kV

  • Ippubblikat
    20/03/2025
  • Skadenza
    29/04/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    30/04/2025
  • Aġġudikat
    04/08/2025
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Електроразпределение Юг ЕАД
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: BG421 Пловдив
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
31173000 Trasformaturi ta' l-istrumenti
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
200,100.00 BGN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
472430
Deskrizzjoni

Доставка на токови измервателни трансформатори за Ср.Н. 20kV, с прогнозно количество за период от една година, както следва: Токов измервателен трансформатор за Ср.Н. 20kV, с едно вторично ядро с клас 0,5S – 2х20/5A - 180 броя; Токов измервателен трансформатор за Ср.Н. 20kV, с едно вторично ядро с клас 0,5S – 2х75/5A - 45 броя; Токов на токов измервателен трансформатор за Ср.Н. 20kV, с едно вторично ядро с клас 0,5S – 2х100/5A - 45 броя; Токов на токов измервателен трансформатор за Ср.Н. 20kV, с две вторични ядра, от които първото ядро е с клас 0,5S и второ ядро е с клас 5P – 2х100/5/5A - 30 броя.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://app.eop.bg/today/472430
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://app.eop.bg/today/472430
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
30/04/2025 14:10
Metodu tal-għoti
Критерият за възлагане на поръчката, чрез който ще се определи икономически най-изгодната оферта е „най-ниска цена”.
Valur stmat
200,100.00 BGN
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: КОНТРАГЕНТ 35 ЕООД
Indirizz postali:
Belt: гр. Стара Загора
Kodiċi postali: 6000
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.