Publications Office of the EU
Is-saqaf tal-istazzjon tal-Garding Gardens - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Is-saqaf tal-istazzjon tal-Garding Gardens

  • Ippubblikat
    08/11/2019
  • Skadenza
    11/12/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    11/12/2019
  • Aġġudikat
    03/02/2020
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
DB Station&Service AG (Bukr 11)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DE30 Berlin
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45223210 Xogħlijiet strutturali ta’ l-azzar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
19FEI42159
Deskrizzjoni

Is-saqaf tal-istazzjon Gateway Gardens:Kostruzzjoni tas-saqaf tal-istazzjon Gateway Gardens Frankfurt/M Is-saqaf jestendi fuq it-tliet daħliet kollha tal-istazzjon u għandu tul ta' 210 m.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.deutschebahn.com/bieterportal
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
11/12/2019 13:00
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Lamparter GmbH & Co. KG
Indirizz postali: Leipziger Straße 12-18
Belt: Kaufungen
Kodiċi postali: 34260
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.