Publications Office of the EU
il-Finlandja-Maarianhamina: Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Finlandja-Maarianhamina: Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ

  • Ippubblikat
    28/06/2022
  • Skadenza
    25/07/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    26/07/2022
  • Aġġudikat
    29/07/2022
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Åda Ab
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FI2 Åland
Post tax-xerrej
NUTS code: FI2 Åland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,500,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,800,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
U040/2022
Deskrizzjoni

Åda Ab inbjuder härmed intresserade anbudsgivare att delta i denna upphandling avseende ett ramavtal för licenspartner för Microsofts licenser och tillhörande konsulttjänster.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.e-avrop.com/ada/e-Upphandling/NoticeLink.aspx?id=72618
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/07/2022 00:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
2,500,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,800,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Crayon Oy
Indirizz postali: Karvaamokuja 2a
Belt: Helsinki
Kodiċi postali: 00380
Pajjiż: FIN
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.