Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Bestepe: Servizzi tal-konfigurazzjoni tas-software - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

ir-Rumanija-Bestepe: Servizzi tal-konfigurazzjoni tas-software

  • Ippubblikat
    19/10/2022
  • Skadenza
    23/11/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    23/11/2022
  • Aġġudikat
    20/02/2023
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
COMUNA BESTEPE (PRIMARIA COMUNEI BESTEPE)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO225 Tulcea
Post tax-xerrej
NUTS code: RO225 Tulcea
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72265000 Servizzi tal-konfigurazzjoni tas-software
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,000,000.00 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,000,000.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
16363398_2022_PAAPD13718 SMIS 154671
Deskrizzjoni

Scopul achiziției vizează creșterea performanței administrației publice la nivelul UAT Beștepe și instituțiilor subordonate, în domeniul asigurării serviciilor sociale și medicale, prin implementarea de măsuri de simplificare a procedurilor administrative cu caracter general de tip front-office și back-office, respectiv eficientizarea fluxurilor de comunicare intra și interinstituționale.
Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 18 zile.
Autoritatea contractanta va răspunde solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: COMUNA BESTEPE (PRIMARIA COMUNEI BESTEPE)
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 16363398
Indirizz postali: Strada: Tulcei , nr. 76
Belt: Bestepe
Kodiċi NUTS: RO225
Kodiċi postali: 827133
Pajjiż: ROU
Persuna ta' kuntatt: Dumitru Tipirigan
Indirizz prinċipali: www.primaria-bestepe.ro
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/11/2022 15:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,000,000.00 RON
Valur kuntrattwali finali
1,000,000.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ACONNECT SMART SOFTWARE
Indirizz postali: Strada Putna, Nr. 13
Belt: Timisoara
Kodiċi postali: 190000
Pajjiż: ROU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.