Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Dusseldorf: Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Dusseldorf: Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ

  • Ippubblikat
    25/03/2017
  • Skadenza
    28/04/2017
  • Aġġudikat
    04/07/2017
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Landesbetrieb Information und Technik NRW
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
7,100,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
7,100,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
17-600001
Deskrizzjoni

Rahmenvertrag für die Landesdienststellen NRW (ausgenommen FM NRW und die Polizei NRW) über die Beschaffungsmaßnahme „gekapselte Browser“.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Landesbetrieb Information und Technik NRW
Indirizz postali: Mauerstr. 51
Belt: Düsseldorf
Kodiċi NUTS: DEA11
Kodiċi postali: 40476
Pajjiż: DEU
Persuna ta' kuntatt: Frau Amedick
Indirizz prinċipali: www.it.nrw.de
Elettronika permezz ta’:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/company/announcements/categoryOverview.do?method=search&searchString=%22CXPNYDRYN2C%22
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
7,100,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
7,100,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: T-Systems International GmbH
Indirizz postali: Heerdter Lohweg
Belt: Düsseldorf
Kodiċi postali: 40549
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.