Publications Office of the EU
Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029 - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029

  • Ippubblikat
    28/03/2025
  • Skadenza
    28/04/2025
  • Aġġudikat
    28/05/2025
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: anyw
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79956000 Servizzi ta' organizzazzjoni ta' fieri u wirjiet
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
8,250,000.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
8,250,000.00 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Účelem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude zajištění průběžných a opakovaných služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu spojených s prezentací zadavatele, které budou realizovány za podmínek uvedených v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách, v množství a termínech dle aktuální potřeby zadavatele v průběhu období 48 měsíců od účinnosti Rámcové dohody, a to na základě dílčích objednávek zadavatele. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 tvoří přílohu č. 7 této zadávací dokumentace. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 byl zadavatelem zpracován na základě jeho předchozích zkušeností a praxe a je orientační. Zadavatel uvádí, že za dobu platnosti a účinnosti Rámcové dohody (48 měsíců) nemusí být realizovány všechny veletrhy uvedené v seznamu. Zadavatel si současně vyhrazuje možnost zařadit do plánu veletrhů k realizaci za podmínek stanovených v těchto zadávacích podmínkách, zejména v příloze č. 5 této zadávací dokumentace – závazný návrh Rámcové dohody, i jiný v orientačním seznamu konkrétně neuvedený zahraniční veletrh. Konkrétní realizované veletrhy budou vycházet z aktuálních potřeb zadavatele.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kvalita předloženého (ukázkového) návrhu menu
Valur stmat
8,250,000.00 CZK
Valur kuntrattwali finali
8,250,000.00 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: AL - SYSTEM EXPO s.r.o.
Indirizz postali:
Belt: Ledenice
Kodiċi postali: 37311
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.