Publications Office of the EU
Spanja-Catarroja: Servizzi ta' organizzazzjoni ta' avvenimenti kulturali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Catarroja: Servizzi ta' organizzazzjoni ta' avvenimenti kulturali

  • Ippubblikat
    15/04/2019
  • Skadenza
    04/06/2019
  • Aġġudikat
    20/07/2019
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Catarroja
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES523 Valencia / València
Post tax-xerrej
NUTS code: ES523 Valencia / València
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79952100 Servizzi ta' organizzazzjoni ta' avvenimenti kulturali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,276,975.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
211,571.05 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
15
Numru ta’ referenza tal-offerta
1268/2019
Deskrizzjoni

Contrato Marco mixto de servicios y suministros accesorios para la producción de eventos, espectáculos y actividades recreativas, organizadas por el Ayuntamiento de Catarroja.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Catarroja
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: P4609600D
Indirizz postali: Avenida Camí Real, 22, bajo, izquierda
Belt: Catarroja
Kodiċi NUTS: ES523
Kodiċi postali: 46470
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Catarroja
Indirizz prinċipali: http://www.catarroja.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

79952100 - Servizzi ta' organizzazzjoni ta' avvenimenti kulturali

38652120 - Projetturi tal-vidjow

39112000 - Siġġijiet

92370000 - Tekniku ta' l-awdjo

85143000 - Servizzi ta' l-ambulanza

51310000 - Servizzi ta’ l-istallazzjoni ta’ l-apparat tar-radju, televiżjoni, ħoss u video

60112000 - Servizzi ta' trasport pubbliku bit-triq

71245000 - Pjanijiet ta' approvazzjoni, pjanti ta' ħidma u speċifikazzjonijiet

32320000 - Apparat tat-televiżjoni u l-awdjo-viżiva

35111320 - Estingwituri portabbli tan-nar

79954000 - Servizzi ta' organizzazzjoni ta' festini

79956000 - Servizzi ta' organizzazzjoni ta' fieri u wirjiet

51313000 - Servizzi ta’ l-istallazzjoni ta’ apparat tal-ħoss

79952000 - Servizzi ta' avvenimenti

71250000 - Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-istħarriġ

44411000 - Oġġetti sanitarji

45255400 - Xogħol tal-fabbrikazzjoni

34130000 - Vetturi bil-magna għat-trasport ta' merkanzija

45310000 - Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku

63100000 - Servizzi tat-tqandil tal-merkanzija u tal-ħażna

34928310 - Irper tas-sigurtà

32342410 - Apparat tal-ħoss

75240000 - Servizzi tas-sigurtà pubblika, liġi u ordni tajba

79953000 - Servizzi ta' organizzazzjoni ta' festivals

45223800 - Assemblar u l-kostruzzjoni ta’ strutturi pre-fabbrikati

60000000 - Servizzi ta' trasport (eskluż it-trasport ta' l-iskart)

71318100 - Servizzi ta' l-inġinerija tad-dwal artifiċjali u naturali għall-bini

34114000 - Vetturi speċjalizzati

34121100 - Buses tas-servizz pubbliku

51314000 - Servizzi ta’ l-istallazzjoni ta’ apparat tal-video

45237000 - Xogħlijiet ta' kostruzzjoni ta' palk

31121000 - Settijiet tal-ġenerazzjoni

39121200 - Imwejjed

63000000 - Servizzi ta’ appoġġ u trasport awżiljarju; servizzi ta’ l-aġenziji ta’ l-ivvjaġġar

Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.