Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Bucuresti: Servizzi tal-manutenzjoni ta’ l-apparat tat-telekomunikazzjonijiet - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Rumanija-Bucuresti: Servizzi tal-manutenzjoni ta’ l-apparat tat-telekomunikazzjonijiet

  • Imħabbar
    01/09/2016
  • Ippubblikat
    04/10/2016
  • Skadenza
    28/11/2016
  • Aġġudikat
    24/04/2017
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Ministerul Apararii – Unitatea Militara 02415 Bucuresti
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO România
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50330000 Servizzi tal-manutenzjoni ta’ l-apparat tat-telekomunikazzjonijiet
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
20,042,760.13 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,655,000.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Servicii de mentenanta preventiva si corectiva la echipamentele/instalatiile/centrele de comunicatii componenta unei retele militare nationale de comunicatii RTP/RMNC.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
20,042,760.13 RON
Valur kuntrattwali finali
6,655,000.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Marctel-SIT SRL
Indirizz postali: Str. Dr. Louis Pasteur nr. 8, et. 1-2, sect. 5
Belt: Bucuresti
Kodiċi postali: 050535
Pajjiż: ROU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.