Publications Office of the EU
Franza-Pariġi: Ħwejjeġ okkupazzjonali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Franza-Pariġi: Ħwejjeġ okkupazzjonali

  • Ippubblikat
    12/12/2023
  • Skadenza
    22/01/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    22/01/2024
  • Aġġudikat
    29/05/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Coallia
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FR101 Paris
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
18110000 Ħwejjeġ okkupazzjonali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,000,000.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
2023-06
Deskrizzjoni

Dan il-kuntratt jikkonċerna l-provvista ta’ ħwejjeġ tax-xogħol, tagħmir protettiv personali u l-provvista ta’ bjankerija għall-aġenti ta’ Coallia.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: coallia
Indirizz postali: 16-18 Cour Saint Eloi
Belt: Paris
Kodiċi NUTS: FR101
Kodiċi postali: 75012
Pajjiż: FRA
Persuna ta' kuntatt: Antoine Normand
Indirizz prinċipali: http://www.coallia.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/01/2024 13:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

18110000 - Ħwejjeġ okkupazzjonali

39143110 - Sodod u oġġetti tas-sodod u għamara ttrapuntata speċjalizzata

18100000 - Ħwejjeġ okkupazzjonali, ilbies speċjali tax-xogħol u aċċessorji

39510000 - Oġġetti tassili tad-djar

39500000 - Oġġetti tat-tessuti

98000000 - Servizzi oħra tal-komunità, soċjali u personali

98310000 - Servizzi tal-ħasil u l-ħasil fix-xott

98300000 - Servizzi varji

18800000 - Żraben

Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.