Publications Office of the EU
SK-Bratislava: Apparat u aċċessorji tal-kompjuter - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SK-Bratislava: Apparat u aċċessorji tal-kompjuter

  • Ippubblikat
    12/03/2011
  • Skadenza
    21/04/2011
  • Ftuħ tal-offerti
    27/04/2011
  • Aġġudikat
    05/08/2011
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,650,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,650,000.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
9
Numru ta’ referenza tal-offerta
VS 05/2011
Deskrizzjoni

Výpočtová technika - počítačové zostavy, komponenty na PC, monitory, tlačiarne, dataprojektory, notebooky, servery, pasívne sieťové prvky, aktívne sieťové prvky.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
27/04/2011 13:00
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.