Publications Office of the EU
Spanja-Güímar: Lampi u apparat tad-dawl - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Güímar: Lampi u apparat tad-dawl

  • Ippubblikat
    09/08/2022
  • Skadenza
    08/09/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    12/09/2022
  • Aġġudikat
    13/10/2022
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Alcaldía del Ayuntamiento de Güímar
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES70 Canarias
Post tax-xerrej
NUTS code: ES70 Canarias
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
31520000 Lampi u apparat tad-dawl
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
507,531.91 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
120,840.93 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
943/2022
Deskrizzjoni

Suministro e instalación de alumbrado ornamental para Fiestas Navideñas y Patronales del municipio de Güímar, por procedimiento abierto, tramitación ordinaria y sujeto a regulación armonizada

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Alcaldía del Ayuntamiento de Güímar
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: P3802000D
Indirizz postali: Plaza del Ayuntamiento, 4
Belt: Güímar
Kodiċi NUTS: ES70
Kodiċi postali: 38500
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Alcaldía del Ayuntamiento de Güímar
Indirizz prinċipali: http://sede.guimar.gob.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
12/09/2022 09:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
507,531.91 EUR
Valur kuntrattwali finali
120,840.93 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: COMPAÑÍA DE EFICIENCIA Y SERVICIOS INTEGRALES, S.L.
Indirizz postali: Avenida de Canarias 16 Bajo
Belt: Las Palmas de Gran Canaria
Kodiċi postali: 35002
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.