Publications Office of the EU
Franza-Boussy-Saint-Antoine: Diversi prodotti ta' l-ikel - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Boussy-Saint-Antoine: Diversi prodotti ta' l-ikel

  • Ippubblikat
    01/04/2022
  • Skadenza
    13/05/2022
  • Ikkanċellat
    17/06/2022
  • Illum
    04/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
ville de Boussy Saint Antoine
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR France
Post tax-xerrej
NUTS code: FR France
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,800,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,386,187.28 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
2022-05
Deskrizzjoni

fourniture et livraison de denrées alimentaires et de consommables pour la confection des repas et des goûters pour les restaurants scolaires et les centres de loisirs et Livraison en liaison froide

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://achats-franciliens.safetender.com
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
13/05/2022 12:30
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.