Publications Office of the EU
Franza-Angouleme: Servizzi ta' trasport b'għan speċjali tal-passiġġieri bit-triq - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Angouleme: Servizzi ta' trasport b'għan speċjali tal-passiġġieri bit-triq

  • Ippubblikat
    03/07/2018
  • Skadenza
    14/08/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    14/08/2018
  • Illum
    07/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Centre hospitalier Angoulême
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRI31 Charente
Post tax-xerrej
NUTS code: FRI31 Charente
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
60130000 Servizzi ta' trasport b'għan speċjali tal-passiġġieri bit-triq
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
9
Numru ta’ referenza tal-offerta
2018-E-22
Deskrizzjoni

La présente consultation a pour objet des prestations de transports de patients, pour les établissements composants le Groupement hospitalier de territoire de Charente.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Centre hospitalier d'Angoulême
Indirizz postali: Cellule marchés, rond-point de Girac, CS 55015 Saint-Michel
Belt: Angouleme Cedex 9
Kodiċi NUTS: FRI31
Kodiċi postali: 16959
Pajjiż: FRA
Persuna ta' kuntatt: M. Roger Stéphane
Indirizz prinċipali: http://www.ch-angouleme.fr/
Elettronika permezz ta’:
http://ch-angouleme.e-marchespublics.com
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/08/2018 14:00
Xerrejja
Centre hospitalier Camille Claudel
Centre hospitalier de La Rochefoucauld
Centre hospitalier de Confolens
Centre hospitalier de Ruffec
Centre hospitalier de Châteauneuf
Centre hospitalier du Sud-Charente
Centre hospitalier intercommunal du Pays de Cognac
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.