Publications Office of the EU
DELEGAZZJONI TAL-ĠESTJONI TAL-ATTIVITÀ TAS-SOTTUR TAL-PAPER WASTE, CARTON, METAL, PLASTIKU U STICLA mgħaqqda separatament mir-rwol tas-SITUR 4 tal-magna tal-bennej - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

DELEGAZZJONI TAL-ĠESTJONI TAL-ATTIVITÀ TAS-SOTTUR TAL-PAPER WASTE, CARTON, METAL, PLASTIKU U STICLA mgħaqqda separatament mir-rwol tas-SITUR 4 tal-magna tal-bennej

  • Ippubblikat
    09/09/2024
  • Skadenza
    21/10/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    21/10/2024
  • Aġġudikat
    16/12/2025
  • Illum
    07/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: RO321 Bucureşti
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
20,712,120.00 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
19,044,380.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
4316422/2024/19
Deskrizzjoni

Is-settur 4 ta’ Bucharest jinsab fi proċess aċċellerat ta’ żvilupp urban, ekonomiku u soċjali, u t-tkabbir tal-popolazzjoni u l-limitazzjoni territorjali jeħtieġu miżuri mfassla apposta biex jiżguraw il-ħtiġijiet tas-sanità pubblika sabiex jinżamm standard ta’ għajxien normali. It-terminu “kuntratt li jiddelega l-ġestjoni tas-servizz” skont it-tifsira tad-dispożizzjonijiet ta’ din id-dokumentazzjoni jfisser il-kuntratt ta’ servizz pubbliku definit mil-Liġi Nru 98/2016. Il-proċedura tal-għoti hija sejħa għall-offerti miftuħa online, u se tintemm bil-konklużjoni ta’ kuntratt li jiddelega l-ġestjoni tas-servizz tas-sanità għal perjodu ta’ 5 snin. L-għadd ta’ jiem sa meta jistgħu jintalbu kjarifiki qabel l-iskadenza għas-sottomissjoni tal-offerti: 18-il jum. Il-kjarifiki mitluba wara din l-iskadenza mhux se jibqgħu jitqiesu. L-awtorità kontraenti se twieġeb b’mod ċar u sħiħ għat-talbiet kollha għal kjarifika / informazzjoni addizzjonali fil-11-il jum qabel l-iskadenza stabbilita għas-sottomissjoni tal-offerti.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.e-licitatie.ro
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.e-licitatie.ro
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
21/10/2024 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Nivelul de asigurare a protecției mediului „rata de valorificare”
Valur stmat
20,712,120.00 RON
Valur kuntrattwali finali
19,044,380.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SOLID WASTE OPERATION
Indirizz postali:
Belt: Popesti-Leordeni
Kodiċi postali: 077160
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.