Publications Office of the EU
ir-Repubblika Ċeka-Praga: Servizzi ta' rilokazzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

ir-Repubblika Ċeka-Praga: Servizzi ta' rilokazzjoni

  • Imħabbar
    10/10/2013
  • Ippubblikat
    01/08/2014
  • Skadenza
    22/09/2014
  • Ftuħ tal-offerti
    22/09/2014
  • Aġġudikat
    03/11/2014
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Ústav organické chemie a biochemie Akademie věd České republiky v.v.i.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
98392000 Servizzi ta' rilokazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
80,000,000.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
75,108,400.00 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
1A1053
Deskrizzjoni

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s jedním uchazečem, na základě níž budou zadavatelem zadávány jednotlivé veřejné zakázky na poskytování stěhovacích služeb,to je provedení stěhování vybavení a přístrojového zařízení, a to jak v rámci areálu objednatele, tak i mimo tento areál, vyklízení prostor a s tím související ekologická likvidace nepotřebného zařízení a vybavení (dále jen „služby”).

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Veřejné zakázky s.r.o.
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 26726050
Indirizz postali: Na Hutích 661/9
Belt: Praha 6
Kodiċi postali: 160 00
Pajjiż: CZE
Persuna ta' kuntatt: Veřejné zakázky s.r.o.
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/09/2014 10:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

98392000 - Servizzi ta' rilokazzjoni

90900000 - Servizzi ta' tindif u iġene

90000000 - Servizzi ta' drenaġġ, skart, tindif u ambjentali

Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
80,000,000.00 CZK
Valur kuntrattwali finali
75,108,400.00 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: HrubyMOVING s.r.o.
Indirizz postali: Kostelecká 879
Belt: Praha 9-Čakovice
Kodiċi postali: 196 00
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.