Publications Office of the EU
PL-Varsavja: Servizzi ta' assigurazzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Varsavja: Servizzi ta' assigurazzjoni

  • Aġġudikat
    31/03/2011
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66510000 Servizzi ta' assigurazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
150,000.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
134,144.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
MWZ5-45-28/2011
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej, następstw nieszczęśliwych wypadków, D&O oraz ubezpieczenia nadwyżkowego szkód powstałych wskutek terroryzmu Spółki Koleje Mazowieckie-KM Sp. z o.o.
Dopuszczono możliwość składania ofert częściowych na 5 zadań.
Zadanie nr 1 – Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności z rozszerzeniem o odpowiedzialność cywilną przewoźnika kolejowego osób oraz OC z tytułu pracodawcy;
Zadanie nr 2 – Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk;
Zadanie nr 3 – Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków;
Zadanie nr 4 - Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej członków zarządu spółki (D&O);
Zadanie nr 5 - Ubezpieczenie nadwyżkowe szkód powstałych w skutek terroryzmu.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
150,000.00
Valur kuntrattwali finali
134,144.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.