Publications Office of the EU
Akkwist ta' ċrieki tal-irbit bil-kamin - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Akkwist ta' ċrieki tal-irbit bil-kamin

  • Ippubblikat
    26/06/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Ikkanċellat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
MÁV Magyar Államvasutak Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: HU110 Budapest
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34946100 Materjali tal-kostruzzjoni għall-binarji tal-ferrovija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
264,000,000.00 HUF
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
EKR000442752024
Deskrizzjoni

Għax-xogħlijiet ta’ tiġdid u manutenzjoni tan-network tal-binarji ferrovjarji operat minn MÁV Pálya Operational Zrt., huwa meħtieġ li jinxtraw ċrieki li jillokkjaw bil-kamin li jikkonformaw mar-rekwiżiti tekniċi f’ammont nett ta’ HUF 264 000 000 (1.255 000 biċċa ppjanati), b’obbligu ta’ prelevament nett ta’ HUF 185 000 000 (878 500 biċċa ppjanati). L-awtorità kontraenti pprovdiet il-kwantità speċifikata fid-dokumenti fuq bażi statistika, fil-forma ta’ informazzjoni, u l-kwantità ta’ prodotti effettivament mitluba wara l-konklużjoni tal-kuntratt tista’ tvarja minn dik speċifikata fir-rigward tal-kuntratt qafas ibbażat fuq il-valur.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000442752024/reszletek
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000442752024/reszletek
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
15/07/2024 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Nettó ajánlati ár (Ft)
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 100
Valur stmat
264,000,000.00 HUF
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.