Publications Office of the EU
Aufzug und Treppenlift - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aufzug und Treppenlift

  • Ippubblikat
    17/03/2025
  • Skadenza
    17/04/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    17/04/2025
  • Aġġudikat
    22/07/2025
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Vergabestelle Landeshauptstadt Stuttgart
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45313100 Xogħol ta’ l-istallazzjoni tal-lift
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
93,432.90 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
4610_EU_170425
Deskrizzjoni

1. Lieferung und Einbau eines triebwerksraumlosen Personenaufzuges gem. DIN EN 81-20/50 bzw. -70 für barrierefreien Zugang, Tragkraft 630 kg, 8 Personen. Errichtung im Betonschacht in Dübelmontage, Förderhöhe 6,65 m, 3 Haltstellen, 4 Zugänge, Durchladung, Geschwindigkeit 1,0 m/s 2. Lieferung und Einbau eines Treppenlifts (Plattformaufzug) gem. Maschinenverordnung (EU) 2023/1230 im überdachten Freibereich, Tragkraft 300 kg, Förderhöhe 740 mm, mit Drehflügeltür, Plattformgröße 1,06 x 1,46 m BxT, Geschwindigkeit 2,0 cm/s

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.meinauftrag.rib.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: permess
https://www.meinauftrag.rib.de
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/04/2025 09:30
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: nur Preis
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
93,432.90 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: PaulSchaab Elevator GmbH
Indirizz postali:
Belt: Dettingen an der Erms
Kodiċi postali: 72581
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.