Publications Office of the EU
Iċ-Ċekja-Olomouc: Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iċ-Ċekja-Olomouc: Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor

  • Ippubblikat
    28/07/2021
  • Skadenza
    24/08/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    24/08/2021
  • Aġġudikat
    15/09/2021
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
154,251,800.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
9,453,782.95 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
SP8186/2021-521101
Deskrizzjoni

Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace prioritních prvků plánu společných zařízení, a to protierozní mez PM1, lokální biokoridor LBK 9 a LBK 10 a zalesnění L1 navržených komplexní pozemkovou úpravou v k. ú. Stará Ves u Přerova, včetně následné 3leté péče o vysazenou zeleň.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://zakazky.spucr.cz/vz00034776
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
24/08/2021 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
154,251,800.00 CZK
Valur kuntrattwali finali
9,453,782.95 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: KAVYL, spol. s r.o.
Indirizz postali: Mohelno 452/1
Belt: Mohelno
Kodiċi postali: 67575
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.