Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Recklinghausen: Servizzi ta' l-arkitettura u dawk relatati - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

il-Ġermanja-Recklinghausen: Servizzi ta' l-arkitettura u dawk relatati

  • Ippubblikat
    29/07/2015
  • Skadenza
    25/08/2015
  • Illum
    03/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Recklinghausen
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEA36 Recklinghausen
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71200000 Servizzi ta' l-arkitettura u dawk relatati
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,025,930.57 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
V193/15
Deskrizzjoni

L-intenzjoni hija li l-Bliet ta’ Recklinghaus, li huwa protett bħala monument, isir użu aħjar mill-pubbliku fil-futur. B’mod parallel, billi jiġu mmodernizzati l-komponenti essenzjali u l-kummerċ tekniku kollu, il-prestazzjoni tal-enerġija tad-dar se tittejjeb b’mod sinifikanti sabiex jiġi żgurat l-operat ekonomiku fit-tul tad-dar.
Il-miżura ta’ appoġġ li saret applikazzjoni għaliha issa hija maħsuba biex tiżgura li tinkiseb ugwaljanza/aċċessibbiltà sħiħa tad-diżabilità fil-bini kollu sabiex jittejjeb l-użu tagħha fil-futur. B’mod partikolari, huma ppjanati miżuri ta’ bini għall-muniċipju bħala ċentru tal-belt:
Il-ftuħ tas- “servizz tal-posta qadim” ħdejn id-daħla prinċipali għall-pubbliku (riljiev tal-foyer), biex b’hekk ikun aktar faċli li jintwera fil-foyer, tiġi aġġornata s-sitwazzjoni tal-uffiċċju tal-istand, faċilitajiet ta’ tojlit separati għall-persunal/viżitaturi, l-użu tas-saqaf ukoll għall-pubbliku.
Huma ppjanati miżuri ta’ bini biex tiġi żgurata aċċessibbiltà sħiħa, b’mod partikolari:
L-estensjoni tas-sistema eżistenti tal-lift fuq l-art kollha/inklużi l-art attika, is-sistema ta’ kontroll ottika u li tinstema’, il-ħolqien ta’ tojlits diżabbli, inkluż il-bdil tal-mejda fuq l-art kollha.
Il-modernizzazzjoni assoċjata tad-dar teħtieġ, b’mod partikolari, il-miżuri ta’ kostruzzjoni li ġejjin, b’mod partikolari bl-għan li tittejjeb l-effiċjenza enerġetika:
Is-sostituzzjoni tat-twieqi kollha bi ħġieġ aġġornat, is-sostituzzjoni tad-distribuzzjoni tas-sħana u t-trasferiment tas-sħana, is-sostituzzjoni tal-pajpijiet sanitarji, is-sostituzzjoni tal-enerġija elettrika inkluża d-distribuzzjoni sekondarja, it-tidwil LED, it-tneħħija ta’ pontijiet kesħin bħal: Niċeċ tat-twieqi, miżuri stand-by fuq it-tessut tal-bini eżistenti (faċċata protetta u finitura).
L-iżolament termali tas-saqaf ta’ fuq nett, l-ottimizzazzjoni tal-protezzjoni min-nar.
Attivitajiet preparatorji tal-proġett u miżuri ta’ akkumpanjament tal-ġestjoni tal-proġett (organizzazzjoni, kwalitajiet u kwantità, spejjeż u finanzjament, dati, kapaċitajiet u loġistika). B’mod partikolari, ir-reviżjoni tal-bażi eżistenti għall-ħtiġijiet tal-ippjanar għall-kompletezza u l-plawżibbiltà hija punt fokali.
il-

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,025,930.57 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.