Publications Office of the EU
Franza-Thorigné-Fouillard: Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija strutturali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Thorigné-Fouillard: Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija strutturali

  • Ippubblikat
    20/12/2018
  • Skadenza
    17/01/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    17/01/2019
  • Aġġudikat
    21/03/2019
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
energ iv
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FRH03 Ille-et-Vilaine
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71312000 Servizzi ta' konsulenza dwar l-inġinerija strutturali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,200,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
750,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2018-AC-MOGNV
Deskrizzjoni

pour le compte d'un groupement de commandes, un accord cadre mono-attributaire relatif à l'exécution de plusieurs missions de maitrise d'oeuvre pour la création de plusieurs stations publiques d'avitaillement GNV sur le périmètre de la région bretagne

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://marches.megalisbretagne.org/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=110207&orgAcronyme=i4k
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/01/2019 12:00
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,200,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
750,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: gecos
Indirizz postali: 2 avenue de l'europe
Belt: Ramonville-Saint-Agnes
Kodiċi postali: 31520
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.