Publications Office of the EU
l-Irlanda-Dublin: Servizzi tal-ħażna u ta’ l-irkupru - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Irlanda-Dublin: Servizzi tal-ħażna u ta’ l-irkupru

  • Ippubblikat
    03/03/2021
  • Skadenza
    28/03/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    28/03/2021
  • Aġġudikat
    01/06/2021
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Sport Ireland
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: IE Éire/Ireland
Post tax-xerrej
NUTS code: IE Éire/Ireland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
63121000 Servizzi tal-ħażna u ta’ l-irkupru
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
360,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
360,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Sport Ireland 70
Deskrizzjoni

The ADU wishes to appoint a qualified phlebotomy organisation to assist with the following services (the “Services”):
• The taking of blood samples in both in and out of competition and completion of relevant paperwork for each blood sample.
• The supply of waste disposal services including the disposal of the used equipment as per current Environment, Waste and Health and Safety Legislation.
• The storage of blood sampling equipment and transport equipment
• The preparation of transport equipment (which is supplied by the ADU) so that the samples are stored on-site and during transportation to Sport Irelands contracted lab at the correct temperature (2-12 degrees) and that a date logger device is activated and placed with the sample(s) before the transport container is sealed.
For the purposes of providing the Services, Sport Ireland are inviting tenders (“Tenders”) from qualified phlebotomy organisations who wish to provide the Services (“Tenderers”).

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Sport Ireland
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 3384037AH
Indirizz postali: The Courtyard, Sport Ireland Campus, Snugborough Rd, Co. Dublin
Belt: Dublin 15
Kodiċi NUTS: IE
Pajjiż: IRL
Persuna ta' kuntatt: Colin Murphy
Indirizz prinċipali: www.sportireland.ie
Elettronika permezz ta’:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=183691&B=ETENDERS_SIMPLE
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
28/03/2021 16:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
360,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
360,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Biomed Diagnostics Ltd
Indirizz postali: D17, M4 Interchange Park, Maynooth Road, Kildare Celbridge Ireland
Belt: Celbridge
Kodiċi postali:
Pajjiż: IRL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.