Publications Office of the EU
il-Finlandja-Muonio: Apparat tal-kċejjen industriali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Finlandja-Muonio: Apparat tal-kċejjen industriali

  • Ippubblikat
    31/03/2018
  • Skadenza
    03/05/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    03/05/2018
  • Aġġudikat
    31/07/2018
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Muonion kunta
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FI Suomi/Finland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
39711000 Apparati domestiċi bl-elettriku għall-użu ma' l-ikel
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
250,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
217,981.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Keskuskeittiön ja yhtenäiskoulun palvelukeittiön ammattikeittiölaitteet.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Damico Oy
Belt: Helsinki
Kodiċi NUTS: FI
Pajjiż: FIN
Persuna ta' kuntatt: Minna Dammert
Indirizz prinċipali: www.damico.fi
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
03/05/2018 14:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.