Publications Office of the EU
Il-forniment ta’ gateway ta’ pagament/tieqa ta’ pagament kif ukoll pagamenti b’kards ta’ pagament internazzjonali u servizzi bankarji miftuħa, eċċ. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Il-forniment ta’ gateway ta’ pagament/tieqa ta’ pagament kif ukoll pagamenti b’kards ta’ pagament internazzjonali u servizzi bankarji miftuħa, eċċ.

  • Ippubblikat
    04/06/2026
  • Illum
    04/09/2026
Status
Ikkanċellat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Skatteforvaltningen
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DK041 Vestjylland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66000000 Servizzi finanzjarji u ta' assigurazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
61,000,000.00 DKK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
25-0126229
Deskrizzjoni

L-offerta tal-UE tikkonċerna l-kuntratt għall-forniment tal-gateway ta’ pagament/tieqa ta’ pagament kif ukoll it-tifdija u l-eżekuzzjoni ta’ pagamenti miċ-ċittadini u n-negozji. Il-gateway ta’ pagament/it-tieqa ta’ pagament tfisser il-paġna ta’ pagament li l-pagatur se jiltaqa’ magħha fis-sitwazzjoni tal-pagament. Huwa wkoll għal din ir-raġuni li l-integrazzjonijiet mis-sistemi professjonali li se jużaw is-soluzzjoni ta 'ħlas imorru. Il-gateway ta’ pagament/it-tieqa ta’ pagament hija responsabbli għall-integrazzjoni mal-prodotti ta’ pagament offruti. L-offerta tinkludi pagamenti b’kards ta’ pagament internazzjonali u b’servizzi bankarji miftuħa, eċċ. Inizjalment, il-kards ta’ pagament internazzjonali huma kards ta’ pagament tat-tip Visa jew Mastercard. L-offerta tinkludi wkoll ħlas permezz tal-hekk imsejħa kartieri, inkluż MobilePay. Fl-aħħar nett, il-pagamenti bbażati fuq is-servizzi bankarji miftuħa se jkunu wkoll parti mill-offerta. Il-pagamenti ma’ Dankort se jkollhom jużaw ukoll il-gateway tal-pagamenti/it-tieqa tal-pagamenti. Madankollu, il-fidi ta’ Dankort mhuwiex kopert mill-offerta. Fil-prinċipju, l-offerta tkopri biss pagamenti ta’ darba u mhux l-hekk imsejħa pagamenti rikorrenti, jiġifieri pagamenti magħmula skont ftehim ta’ pagament f’intervall fiss u tipikament b’madwar l-istess ammont kull darba. Madankollu, hija għażla li l-gateway ta’ pagament/it-tieqa ta’ pagament se tintuża fil-futur għal pagamenti rikorrenti bbażati fuq kards ta’ pagament.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=454294&TID=200415068&B=
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=454294&TID=200415068&B=
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Xerrejja
ATP (Arbejdsmarkedets Tillægspension)
Skatteankestyrelsen
Metodu tal-għoti
Funktionalitet
Valur stmat
61,000,000.00 DKK
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.