Publications Office of the EU
Spanja-Fuenlabrada: Ħwejjeġ okkupazzjonali, ilbies speċjali tax-xogħol u aċċessorji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Fuenlabrada: Ħwejjeġ okkupazzjonali, ilbies speċjali tax-xogħol u aċċessorji

  • Ippubblikat
    31/12/2021
  • Skadenza
    08/02/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    09/03/2022
  • Aġġudikat
    20/04/2022
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Post tax-xerrej
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
18100000 Ħwejjeġ okkupazzjonali, ilbies speċjali tax-xogħol u aċċessorji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,062,063.58 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
632,336.25 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
4
Numru ta’ referenza tal-offerta
PA SUM 22-006
Deskrizzjoni

SUMINISTRO DE LENCERÍA PARA PACIENTES Y PROFESIONALES, ROPA ESPECIAL Y CALZADO CON DESTINO AL HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA Y CEP EL ARROYO

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: Q2801276C
Indirizz postali: Camino del molino, 2
Belt: FUENLABRADA
Kodiċi NUTS: ES30
Kodiċi postali: 28942
Pajjiż: ESP
Indirizz prinċipali: www.madrid.org
Elettronika permezz ta’:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariofuenlabrada
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
09/03/2022 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.