Publications Office of the EU
is-Slovakkja-Bratislava: Aġenti ta' l-antineoplastika u ta' l-immunomodulaturi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

is-Slovakkja-Bratislava: Aġenti ta' l-antineoplastika u ta' l-immunomodulaturi

  • Ippubblikat
    16/05/2019
  • Skadenza
    14/06/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    14/06/2019
  • Aġġudikat
    12/08/2019
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SK Slovensko
Post tax-xerrej
NUTS code: SK Slovensko
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33652000 Aġenti ta' l-antineoplastika u ta' l-immunomodulaturi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
25,147,400.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
24,823,200.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
9/2019/JH
Deskrizzjoni

Lieky ATC skupiny L04AA27

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/3687/summary
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/06/2019 10:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
25,147,400.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
24,823,200.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Phoenix Zdravotnícke zásobovanie, a.s.
Indirizz postali: Pribylinská 2/A
Belt: Bratislava
Kodiċi postali: 831 04
Pajjiż: SVK
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.