Publications Office of the EU
ir-Repubblika Ċeka-Praga: Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

ir-Repubblika Ċeka-Praga: Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini

  • Ippubblikat
    23/02/2016
  • Skadenza
    07/06/2016
  • Aġġudikat
    09/02/2017
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ01 Praha
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
124,702,920.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
92,325,352.80 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
16022016
Deskrizzjoni

Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce nástupiště stanice metra Muzeum na trase A. Rekonstrukce se nebude týkat nástupiště stanice Muzeum trasy C ani eskalátorů (práce však budou probíhat v eskalátorovém tunelu přímého výstupu). Na nástupišti stanice metra Muzeum trasy A se rekonstrukce týká veřejných i služebních prostor. Rekonstrukce bude mít část stavební a část technologickou.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
124,702,920.00 CZK
Valur kuntrattwali finali
92,325,352.80 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Hochtief CZ a.s.
Indirizz postali: Plzeňská 16/3217
Belt: Praha 5-Smíchov
Kodiċi postali: 150 00
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.