Publications Office of the EU
Il-Greċja-Tripli: Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Il-Greċja-Tripli: Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati

  • Aġġudikat
    01/12/2014
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
15000000 Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
78,601.76
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
209,583.21 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
12514/26-06-2014 (αριθμός διακήρυξης)
Deskrizzjoni

Σύμβασεις τροφίμων - είδη άρτου και αρτοσκευασμάτων, διάφορα είδη παντοπωλείου και κατεψυγμένα κρέατα, κατεψυγμένα ψαριά και χταπόδια και διάφορα οπωρολαχανικά και νωπών κρεάτων,

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Kodiċi CPV

15000000 - Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati

15500000 - Prodotti mill-ħalib

15810000 - Prodotti tal-ħobż, oġġetti friski mill-għaġina u kejkijiet

15800000 - Diversi prodotti ta' l-ikel

15200000 - Ħut ippreparat u ppreżervat

15330000 - Frott u ħxejjex ta' l-ikel ipproċessati

15300000 - Frott, ħxejjex u prodotti relatati

15890000 - Prodotti ta' l-ikel varji u oġġetti ta' l-ikel imnixxfa

03000000 - Prodotti agrikoli, tal-biedja, tas-sajd, tal-foresti u prodotti relatati

15110000 - Laħam

15100000 - Prodotti mill-annimali, laħam u prodotti tal-laħam

Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
78,601.76
Valur kuntrattwali finali
209,583.21 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ΕΠ. Ψυχογυιός και ΣΙΑ ΟΕ
Indirizz postali:
Belt:
Kodiċi postali:
Pajjiż: GRC
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.