Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Gelsenkirchen: Stallazzjonijiet mekkaniċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Gelsenkirchen: Stallazzjonijiet mekkaniċi

  • Ippubblikat
    14/02/2022
  • Skadenza
    14/03/2022
  • Aġġudikat
    28/10/2022
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Uniper Wärme GmbH
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEA32 Gelsenkirchen, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DEA32 Gelsenkirchen, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45350000 Stallazzjonijiet mekkaniċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
WS700933560
Deskrizzjoni

Planung, Lieferung, Montage und Inbetriebnahme Wärmetauscherstation

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/3377D199-EC85-49D8-9E0F-A8CABEB8DC27
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ETABO Energietechnik und Anlagenservice GmbH
Indirizz postali:
Belt: Bochum
Kodiċi postali: 44805
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.