Publications Office of the EU
in-Netherlands-Amersfoort: Servizzi ta' l-awditjar - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

in-Netherlands-Amersfoort: Servizzi ta' l-awditjar

  • Ippubblikat
    24/11/2020
  • Skadenza
    25/01/2021
  • Aġġudikat
    03/08/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Het Waterschapshuis
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: NL Nederland
Post tax-xerrej
NUTS code: NL Nederland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79212000 Servizzi ta' l-awditjar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
750,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
695,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Z1645
Deskrizzjoni

Aanbestedende dienst voert programma’s uit op het gebied van informatievoorziening voor de waterschappen. Namens de 21 waterschappen, de Unie van Waterschappen, Waterschapsbedrijf Limburg en Het Waterschapshuis is aanbestedende dienst is op zoek naar een auditdienstverlener welke BIO en AVG-audits integraal kan uitvoeren, waarbij gebruik gemaakt wordt van een leveranciers-onafhankelijk (binnen Nederland gestandaardiseerd) auditkader. De auditrapportages dienen in een adviserende functie te voorzien teneinde vanuit een motiverende invalshoek de afzonderlijke organisaties alsmede de gehele sector te ondersteunen bij het ontplooien van verbeterinitiatieven. Hierbij wordt méér gevraagd dan alleen de klassieke auditrol (in de zin van assurance). De audits dienen in Q4 2021 en Q4 2023 uitgevoerd te worden. Aanbestedende dienst is voornemens om met één opdrachtnemer een overeenkomst voor deze audits te sluiten waarvan de looptijd eindigt na afronding van de tweede audit.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Het Waterschapshuis
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 31682635
Indirizz postali: Stationsplein 89
Belt: Amersfoort
Kodiċi NUTS: NL
Kodiċi postali: 3818 LE
Pajjiż: NLD
Persuna ta' kuntatt: Stefan de Jong
Indirizz prinċipali: http://www.hetwaterschapshuis.nl
Elettronika permezz ta’:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/1ae25619994d1c8c7af117fab0e91f04
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
750,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
695,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Verdonck, Klooster & Associates B.V.
Indirizz postali: Baron de Coubertinlaan 1
Belt: ZOETERMEER
Kodiċi postali: 2719EN
Pajjiż: NLD
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.