Publications Office of the EU
il-Polonja-Varsavja: Servizzi tat-telekomunikazzjonijiet - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Varsavja: Servizzi tat-telekomunikazzjonijiet

  • Ippubblikat
    08/06/2016
  • Skadenza
    28/07/2016
  • Aġġudikat
    31/08/2016
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Centralny Zarząd Służby Więziennej
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL Polska
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
64200000 Servizzi tat-telekomunikazzjonijiet
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,878,048.78 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,711,361.42 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
7/16/PA
Deskrizzjoni

Usługi telefonii komórkowej.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
4,878,048.78 PLN
Valur kuntrattwali finali
2,711,361.42 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Orange Polska
Indirizz postali: Al. Jerozolimskie 160
Belt: Warszawa
Kodiċi postali: 02-326
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.